MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 7336239
nr 733 6239
Fåtölj
skinn, (ren. obj)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
850 kr
måndag 9 januari 2012
kl 18:21:09
750 kr
150 kr
250 kr
600 kr
800 kr