KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5911200
nr 591 1200
Akvarell
Osignerad, marint motiv, 25x20
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 27 juli 2009
kl 18:30:33
100 kr
300 kr
500 kr
700 kr