MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 11064495
nr 1106 4495
Kökspall
1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 maj 2017
kl 20:00:06
300 kr
500 kr
700 kr