GLASS & CERAMICS / Ceramics / Fat/skålfat 16119095
nr 1611 9095
Fat/skålfat
3 pcs, China, Blåvitt kompaniporslin. Diameter: 14, 5-20, 5, wear, damages, cracks, minor cracks.
3 delar, Kina, Blåvitt kompaniporslin. Diameter: 14,5-20,5
Condition: slitage, skador, spricka/ sprickor, nagg
1000
SEK 1400
Monday April 8 2024
at 20:02:00
700 kr
1.100 kr
1.300 kr