KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9132054
nr 913 2054
Etsning
David Young Cameron, signerad, Scottish Loch, motivet: 12, 5 x 26
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 september 2014
kl 18:04:53
22/9 15:21:04