ÖVRIGT / Frimärken, Mynt & Vykort / Medalj 7705508
nr 770 5508
Medalj
Peter I & Nikolai II, diameter: 6, 5 + plansch Stalin (skador)
Kondition: slitage
måndag 13 augusti 2012
kl 17:43:28