![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Serigrafi 9444001
*
nr 944 4001
Serigrafi
efter Andy Warhol, Sunday B Morning, Campbells soup, II, bladets mått: 90x58, 5, oramad
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 23 februari 2015
kl 18:27:48
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andy warhol campbells soup litografier serigrafi sunday b morning
-
1013 Serigrafi
Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Signerad 26/2..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:29
*
Serigrafi
nr 944 4001
Serigrafi
efter Andy Warhol, Sunday B Morning, Campbells soup, II, bladets mått: 90x58, 5, oramad
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 23 februari 2015 |
- Specialauktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andy warhol campbells soup litografier serigrafi sunday b morning
-
1013 Serigrafi
Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Signerad 26/2..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:29