KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15385246

nr 1538 5246

Albert Theodor Gellerstedt

(1836-1914), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad ATG, Sydländskt motiv, 20x15 cm, yttermått inklusive ram: 24x19 cm

Kondition: slitage, skador, färgbortfall

Utrop:

500 kr

måndag 1 maj 2023
kl 18:50:51

Albert Theodor Gellerstedt

Läs mer om Albert Theodor Gellerstedt