MÖBLER / Bord / Matbord 10605324
nr 1060 5324
Matbord
Gustaviansk stil, diameter: 110 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 19:28:09
3/10 19:02:09
Den Gustavianska stilen