MÖBLER / Bord / Salongsbord 12354364
nr 1235 4364
Salongsbord
20-tal, bemålad. Diameter: 78. Höjd: 72 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 februari 2019
kl 20:04:22
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr