KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 6348024

nr 634 8024

Tusch

Signerad, Vagn, 8x11

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 april 2010
kl 19:17:56

9/4 12:58:37 1      Vinnande bud