KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14155370
nr 1415 5370
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Signerad. Bildmått: 46x35cm, yttermått inklusive ram: 64x53cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:30:25
100 kr
150 kr
250 kr