KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15251008
nr 1525 1008
Ilon Wikland
(f. 1930), Sverige
Pojke. Signerad. Blandteknik, bildmått: 17x15 cm, yttermått inklusive ram: 33x28 cm
Ilon Wikland, född 1930 i Estland, illustratör.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 27 februari 2023
kl 18:48:56
3.000 kr
3.600 kr
3.600 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
- Klassiska
27 feb
Klassiska
Läs mer om Klassiska