KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16894314
nr 1689 4314
Elof Ulaner
(1905-1992), Sverige
Oljemålning, "Interiör 2", Signerad. Olja på duk, 32x21 cm, yttermått inklusive ram: 36x25 cm
Kondition: mindre färgbortfall
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:00:00
20/3 19:22:15
Elof Ulaner
Läs mer om Elof Ulaner