MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13603448
nr 1360 3448
Stolar
3 st, barockstil, 1880/90-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 november 2020
kl 18:22:32
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)