MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 13603448

nr 1360 3448

Stolar

3 st, barockstil, 1880/90-tal

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 november 2020
kl 18:22:32