MÖBLER / Bord / Skrivbord 15685219

nr 1568 5219

Skrivbord

1880-tal. Bredd: 117 cm. Djup: 62 cm, höjd: 76 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 20:29:09