KONST / Litografier / Färglitografi 14409052
nr 1440 9052
Birgit Broms
(1924-2008), Sverige
Skridskoåkare. Signerad, numrerad 95/150. Färglitografi. Bladets mått: 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 33x38
Birgit Broms, svensk bildkonstnär född 1924, död 2008.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:40:45
2.600 kr
3.000 kr
3.200 kr
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr