KONST / Litografier / Färglitografi 6867496
nr 686 7496
Färglitografi , Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 85/500, ca 45x50 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 14 mars 2011
kl 17:14:53
350 kr
500 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.600 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.700 kr