Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Litografi 9759119



*

nr 975 9119


Litografi

3 st, Stockholmsmotiv, 34x24


Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 24 augusti 2015
kl 20:57:12


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
24/8 17:06:07 1      Vinnande bud



  • Tema
  • 24 aug

Stockholmsmotiv

På Tema Stockholmsmotiv den 24 augusti har vi samlat verk med motiv från Stockholm - Waxholmsbåtar, södermotiv och bubblande cityliv. Oljemålningar och grafik av konstnärer som Astri Bergman-Taube, ...



Läs mer om Stockholmsmotiv
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:13
  • 7045 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:05
  • 7044 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:16




Ladda ner broschyr