KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13978033
nr 1397 8033
Leif Wideryd
(1945-2011), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 82, "Isens tid"". Olja på duk, 50x50 cm, oramad
Leif Wideryd, svensk bildkonstnär född 1945, död 2011.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:02:16
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)