KONST / Litografier / Färgserigrafier 13152173
nr 1315 2173
Färgserigrafier
3 st, Harald Lyth (f. 1937), Sverige. Triptyk. Signerad, numrerad 28/35. Bladets mått: 67x36 cm, oramade lösa blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:52:18
21/3 11:21:27
700 kr
23/3 17:12:33
23 mar