KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7919296

nr 791 9296

Akvarell

Signerad, -94, Blomster, motivets mått: 14x8

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 november 2012
kl 17:45:58

19/11 13:26:07 1      Vinnande bud