KONST / Litografier / Färglitografi 13027074
nr 1302 7074
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 73/260. Motivet: 40x47 cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:36:47
700 kr
1.000 kr
1.200 kr
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund