KONST / Litografier / Färglitografi 17453154
nr 1745 3154
Färglitografi
Angela Bignoe Duckert. Signerad, daterad - 81, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), "Donna". Färglitografi, bildmått: 22x16 cm, yttermått inklusive ram: 37x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 december 2025
kl 20:45:42
30/11 20:07:33