KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5911272
nr 591 1272
Osignerad, 1800-tal, Fors 23x23
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 juli 2009
kl 19:23:03
100 kr
150 kr