KONST / Litografier / Färglitografi 12757070
nr 1275 7070
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 18/75. Motivets mått: 25x33 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:41:30
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér