MÖBLER / Skåp & hyllor / Lavoar 15685224
nr 1568 5224
Lavoar
Louis XVI-stil, omkring sekelskiftet 1900. Bredd: 90 cm. Djup: 55 cm. Höjd: 85 cm, nyckel
Kondition: saknar fanérbit, slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:26:00
26/9 12:57:19
100 kr
1/10 08:22:29