KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277033
nr 1727 7033
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad. Olja på duk, 67x52 cm, yttermått inklusive ram: 82x67 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 september 2025
kl 20:50:48
300 kr
350 kr
450 kr