KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13669123
nr 1366 9123
Leif Jacobsson
(f. 1959), Sverige
Blandteknik, 5 st, Signerade. Oramade lösa blad. Bladets mått: 25x22 - 38x28 cm
Leif Jacobsson, svensk skulptör född 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 december 2020
kl 19:41:56
9/12 17:33:58