KONST / Litografier / Färglitografi 12178103
nr 1217 8103
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -76, numrerad 77/260, löst blad, bladets mått: 45x57 cm
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 november 2018
kl 18:02:14
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson