KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16705144

nr 1670 5144

Tusch

Albert Engström (1869-1940), Sverige. Signerad, "slagsmål i Delsbo", 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

lördag 21 december 2024
kl 20:56:58