KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16705144
nr 1670 5144
Tusch
Albert Engström (1869-1940), Sverige. Signerad, "slagsmål i Delsbo", 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
lördag 21 december 2024
kl 20:56:58
700 kr
900 kr