ART / Etchings etc / Etching 10447087
nr 1044 7087
ETCHING
19th century, signed, subject: 26x33,
1800-tal, Signerad, motivet: 26x33
SEK 200
Monday June 20 2016
at 18:00:59
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)