KONST / Litografier / Färglitografi 13152003
nr 1315 2003
Ulf Lundell
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), signerad. -90, bladets mått: 76x56 cm
Ulf Lundell, svensk musiker, författare och målare född i Stockholm 1949.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:50:13
13/3 23:16:16
23 mar
Ulf Lundell
Läs mer om Ulf Lundell