MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 6398201
nr 639 8201
Pottskåp
senbarock, bemålatl. 53, djup: 33, höjd: 73
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
9.800 kr
måndag 10 maj 2010
2.000 kr
3.600 kr
4.400 kr
3.800 kr
4.000 kr
4.200 kr
ledande budet*
5.200 kr
6.000 kr
6.500 kr
6.800 kr
6
7.100 kr