MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 9941055
nr 994 1055
Fåtölj
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 november 2015
kl 19:48:02
14/11 19:51:45
100 kr
16/11 19:43:02