Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ÖVRIGT / Diverse / Tidningskorg 11108109



*

nr 1110 8109


Tidningskorg

50/60-tal


Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 22 maj 2017
kl 19:22:08


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
19/5 19:21:06 1      400 kr
21/5 08:37:30 2      150 kr
21/5 08:37:30 1      200 kr (Budbetjänt)
21/5 08:37:43 2      250 kr
21/5 08:37:43 1      300 kr (Budbetjänt)
21/5 08:38:07 2      350 kr
21/5 08:38:07 1      400 kr (Budbetjänt)
21/5 08:38:25 2      450 kr
21/5 17:18:24 1      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 22 maj

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: tidningskorg
  • 7020 Blomkonsoler
    9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 18:33
  • 7022 Bokstöd
    ett par, 1920-tal. Längd: 13 cm, höjd: 14 cm
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 18:09
  • 7047 Bordstabletter
    Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 19:10




Ladda ner broschyr