MÖBLER / Bord / Etagebord 10458208
nr 1045 8208
Etagebord
Sent 1800-tal, längd: 51 cm, djup: 37 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 juli 2016
kl 20:22:19
100 kr
200 kr