MÖBLER / Bord / Lampbord 11108021
*
nr 1110 8021
Lampbord
Teak, längd: 63 cm, djup: 42 cm, höjd: 49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 18:57:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/5 02:28:09
1
300 kr
21/5 14:58:38
2
400 kr
22/5 18:40:10
1
400 kr
22/5 18:40:10
2
400 kr (Budbetjänt)
22/5 18:40:39
1
450 kr
22/5 18:44:11
2
500 kr
22/5 18:45:18
1
600 kr
22/5 18:48:47
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord teak teakmöbler trä
-
7023 Lampbord
med låda, Newport. Bredd: 40 cm, djup: 40 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:11
-
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:51
-
6524 Sybord
nyrenässans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:59
*
Lampbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8021
Lampbord
Teak, längd: 63 cm, djup: 42 cm, höjd: 49 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/5 02:28:09 | 1 | 300 kr |
| 21/5 14:58:38 | 2 | 400 kr |
| 22/5 18:40:10 | 1 | 400 kr |
| 22/5 18:40:10 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 22/5 18:40:39 | 1 | 450 kr |
| 22/5 18:44:11 | 2 | 500 kr |
| 22/5 18:45:18 | 1 | 600 kr |
| 22/5 18:48:47 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord teak teakmöbler trä
-
7023 Lampbord
med låda, Newport. Bredd: 40 cm, djup: 40 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:11 -
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:51 -
6524 Sybord
nyrenässans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:59



