MÖBLER / Bord / Skrivbord 10403282

nr 1040 3282

Skrivbord

1890-tal, längd: 110 cm, djup: 69 cm, höjd: 80 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 30 maj 2016
kl 19:39:18