GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrik 6423266

nr 642 3266

Tallrik

Kina, 1800-tal, diameter: 23

Kondition: nagg

Utrop:

100 kr

Såld:

400 kr

måndag 31 maj 2010
kl 18:22:35