KONST / Litografier / Färglitografi 10515109
nr 1051 5109
Färglitografi
signerad, Stockholm, 35/125, bladets mått: 74x107
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 19:39:13
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv