MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14513182

nr 1451 3182

Skåp

teak, 1950-tal. Bredd: 785, djup: 37 cm, höjd: 87 cm, nyckel

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 28 februari 2022
kl 18:37:24