KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016082
nr 1301 6082
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, porträtt. Olja på duk, 47x37 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:00:14
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr