KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13062164
nr 1306 2164
Mac Hamilton
(f. 1952), Sverige
Blandteknik, "Stilleben". Signerad. Mixed media / collage, ca 30x21 cm
Mac Hamilton, svensk bildkonstnär född 1952 i Uppsala.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 10 februari 2020
kl 19:37:57
500 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)