KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16284044
nr 1628 4044
Rimer Cardillo
(f. 1944), Uruguay
Färgetsning, "Sunflower". Signerad, numrerad 26/30. Bladets mått: 75x56 cm, yttermått inklusive ram: 86x65 cm
Rimer Cardillo, bildkonstnär född i Uruguay 1944.
Utrop:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:22:13
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor