GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Krukor 14003452
nr 1400 3452
Krukor
4 st, 1940-tal. Höjd: 8,5-10 cm
Kondition: nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 maj 2021
kl 20:31:37
200 kr