ÖVRIGT / Diverse / Kanna 10695081
*
nr 1069 5081
Kanna
+ ströare, 1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:13:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/11 02:42:18
1
150 kr
14/11 18:07:13
2
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kanna ströare
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:50
-
4215 Ã…ngmaskin
Würtemberg, Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: ..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:34
-
4268 Dörrmattor
metall, 2 st, 35x60 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:44
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:03
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:04
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:10
*
Kanna
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5081
Kanna
+ ströare, 1950-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/11 02:42:18 | 1 | 150 kr |
14/11 18:07:13 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kanna ströare
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:50 -
4215 Ã…ngmaskin
Würtemberg, Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: ..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:34 -
4268 Dörrmattor
metall, 2 st, 35x60 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:44
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:03 -
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:04 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:10