ÖVRIGT / Diverse / Kanna 10695081
*
nr 1069 5081
Kanna
+ ströare, 1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:13:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/11 02:42:18
1
150 kr
14/11 18:07:13
2
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kanna ströare
-
6753 Matservisdelar
37 delar Rörstrand, Ostindia, blå dekor på ljusblå..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:46
-
6750 Matservisdelar
50 delar ca. Gustavsberg, Röd Fasan, 12 mattallrik..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:25
*
Kanna
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5081
Kanna
+ ströare, 1950-tal
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/11 02:42:18 | 1 | 150 kr |
| 14/11 18:07:13 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kanna ströare
-
6753 Matservisdelar
37 delar Rörstrand, Ostindia, blå dekor på ljusblå..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:46 -
6750 Matservisdelar
50 delar ca. Gustavsberg, Röd Fasan, 12 mattallrik..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:25



