MÖBLER / Bord / Bockbord 16657150

nr 1665 7150

Bockbord

Furu. Bredd: 150 cm, djup: 87 cm, höjd: 74 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 9 december 2024
kl 18:44:32