KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11167158

nr 1116 7158

Akvarell

signerad, Skeppsholmen, 1994, motivet: 36x54

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 19 juni 2017
kl 18:31:45

  • Tema