KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14688120
nr 1468 8120
Blandteknik
2 st, Turkiet, ej signerade, yttermått inklusive ram: 20x30 - 22x29 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 19:29:03
100 kr
150 kr